Filozofia marki

Szanowni Państwo,

Żyjemy w ciągłym biegu. Codziennie stawiamy czoła nowym obowiązkom i oczekiwaniom innych. To rodzi stres i frustracje. A gdyby zatrzymać się na moment, zauważyć czego właśnie potrzebuje nasze ciało i dusza? Poczuć ponowne połączenie z samym sobą i  z naturą? Flore Sensuel powstała by pomóc Ci przywrócić harmonię pomiędzy Twoją duszą, a ciałem. Znaleźć balans między codziennym pędem, a momentem uważności. Sprawić by opuścił Cię stres i napięcie. Nasza pielęgnacja to idealne połączenie nauki i natury. Autorskie olejowe receptury, skutecznie zadbają o zdrowie Twojego ciała, a 100% naturalne kompozycje roślinne ukoją Twoje zmysły. Flore Sensuel to marka małych rytuałów olejowych, małych rzeczy, małych momentów zatrzymania, dzięki którym jesteśmy szczęśliwsze.

Nazwa Flore Sensuel, oznacza  ‘zmysłowe rośliny’. Takie są stworzone przez naturę kwiaty, liście,rośliny, których używamy w swoich produktach. Nie tylko niezwykle barwne i delikatne, ale przede wszystkim bogate w różne substancje aktywne.

Produkty Flore Sensuel oparte są o maceraty olejowe z roślin leczniczych.  Dlaczego maceraty? Przede wszystkim dlatego,że zawierają kompleksy substancji zdrowotnych. To nie pojedyncze substancje wyekstraktowane z rośliny, to cały zestaw związków, które wzajemnie wpływają i działają na siebie. Ich zdrowotne właściwości są zupełnie inne niż właściwości pojedynczej substancji. Maceraty wykonujemy sami, sami również zbieramy i suszymy rośliny. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością produktu na każdym etapie jego powstawania.

Oferujemy Państwu oprócz produktów całorocznych przede wszystkim produkty sezonowe. Przygotowaliśmy dwanaście serii  po trzy serie w każdej z czterech linii: wiosna, lato, jesień, zima. Serdecznie zapraszam

kreatorka marki dr n. biol Anetta Wieczorek