Filozofia marki

Szanowni Państwo,

Flore Sensuel to marka eko-luksusowych produktów stworzona przez, kobietę, matkę trójki dzieci, właścicielkę dwóch psów, kota, pasjonatkę zdrowego stylu życia, wieloletniego naukowca, botanika, lichenolożkę  – dr n. biol. Anettę Wieczorek.

Nasze motto:

Przekształcamy złożone kompleksy naturalnych składników roślinnych w wysokiej jakości produkty kosmetyczne. Jesteśmy wstanie udowodnić, że branża kosmetyczna może rozwijać się wyłącznie dzięki naturalnym, roślinnym surowcom, bez zbędnej chemii i zbędnych opakowań.

Proponujemy naturalne, sezonowe, skuteczne i bezpieczne

produkty pielęgnacyjno-odżywcze.

Dlaczego wybraliśmy  kosmetyki olejowe?

Koncentrujemy się przede wszystkim na skutecznej odbudowie warstwy hydrolipidowej dzięki temu skóra:

Co nas wyróżnia?

Nasze formuły są roślinne, oparte na masłach i maceratach olejowych, bezwodne, wolne od sztucznych konserwantów w 100% naturalne. W naszych produktach znajdziecie Państwo  mieszaniny złożonych substancji nie tylko czynnych, ale również biernych, które występują w roślinach. Często składniki towarzyszące podstawowej substancji czynnej (tzw. składniki bierne) wzmacniają, ochraniają i przedłużają działanie innych związków, poprawiają ich wchłanianie i aktywność wywierają również  wpływ leczniczy, regulujący i odżywczy. Uważamy, że wydzielanie poszczególnych substancji czynnych nie zawsze jest uzasadnione, dlatego nasze formulacje zawierają cały kompleksy różnych substancji. Ich zdrowotne właściwości są zupełnie inne niż właściwości pojedynczej substancji. Nasza pielęgnacja to idealne połączenie nauki i natury to wiedza ekspercka i wieloletnie doświadczenie.

Produkty wytwarzamy na zamówienie, dbając o ich jakość, a każdy z nich ważny jest 3 miesiące od daty produkcji.

Używamy ekologiczne opakowania, każdy produkt jest zapakowany w bez kartonowe szklane opakowanie nadające się do recyklingu.

Flore Sensuel to marka małych rytuałów olejowych, w zgodzie z naturą i samym sobą

serdecznie Państwa zapraszam

kreatorka marki dr n. biol Anetta Wieczorek