Do kąpieli

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

 • Kwiatowy olejek do kąpieli

  33,21 

  Naturalna mieszanka olejów o właściwościach nawilżających i odżywczych. Podczas kąpieli, kiedy rozgrzane ciało otwiera swoją skórę zapewni potrzebne nawilżenie i pielęgnację. Olejek wzbogacony o delikatne płatki nagietka. Polecany szczególnie do skóry suchej, atopowej.

 • Mleko kwiatowe z solą do kąpieli

  13,53 

  Kąpiel w mleku działa jak delikatny peeling enzymatyczny, złuszcza i rozpuszcza martwy naskórek dzięki zawartym w mleku hydroksykwasom. Po takiej kąpieli Twoja skóra jest gładsza, bardziej świeża, lepiej ukrwiona i elastyczna. Dodatek soli wzbogaca kąpiel o cały wachlarz niezbędnych mikroelementów, a delikatne płatki sprawiają, że staje się niezwykle przyjemna i odprężająca.

 • Herbatka kwiatowa do kąpieli

  15,00 

  Ziołowa herbatka do kąpieli to naturalna w 100% mieszanka pachnących kwiatów z naszych łąk i ogrodów. Herbatkę umieszczamy w bawełnianej torebce i zanurzamy w wodzie. Kąpiel w takiej mieszance jest niezwykle przyjemna i odprężająca. Pod koniec kąpieli zalecamy wykonanie delikatnego masażu z użyciem bawełnianego woreczka wypełnionego ziołami. Taki masaż delikatnie złuszczy oraz odżywi naszą rozgrzaną skórę.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników